Zaburzenia erekcji to wstydliwy problem, z którym boryka się wielu mężczyzn, a skalę tego zjawiska trudno ocenić. Panowie bowiem często mają opory i nie chcą skorzystać z pomocy specjalisty. Czy są to słuszne obawy? A może warto skorzystać z leczenia i zażywać Braveran, by odzyskać sprawność seksualną?

Przyczyny problemów z erekcją. Czy Braveran pomoże?

Problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji dotykają wielu, także młodych, mężczyzn. Ponad 13% zaburzeń sprawności seksualnej dotyczy panów do 40. roku życia, a kolejne 25% to pacjenci w wieku 41–50 lat. Jest wiele przyczyn takiego zjawiska, a jedynym z nich jest styl życia, czyli zła dieta, brak ruchu oraz choroby (nadciśnienie czy cukrzyca). U starszych mężczyzn brak erekcji może mieć inne przyczyny, gdyż często wiąże się z przerostem gruczołu krokowego, nadciśnieniem tętniczym lub chorobą wieńcową. Jednym z powodów wystąpienia impotencji może być stosowanie sterydów anabolicznych przyjmowanych w celu zwiększenia masy mięśniowej. 40% mężczyzn z zaburzeniami erekcji to nałogowi palacze tytoniu. Możliwymi przyczynami zaburzeń erekcji mogą być także choroby endokrynologiczne (niedobór testosteronu, nadmiar prolaktyny). Zanim mężczyzna zacznie brać Braveran powinien zastanowić się, czy może warto coś zmienić w stylu życia, by móc cieszyć się z aktywności seksualnej.

Jak działają leki na potencję? Czy warto brać Braveran?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tabletek na erekcję, które mają status leku, ale można kupić je bez przepisu lekarza. Jeden zawiera wyciągi roślinne, a w pozostałych substancją leczniczą jest sildenafil oraz wynalezione później wardenafil i tadanafil. W aptekach znajdziemy leki z roślinnym składem, które działają jak afrodyzjaki, dodają sił i zwiększają doznania seksualne. Zawarte w nich składniki rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają ukrwienie i wrażliwość stref erogennych. Naturalne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia składniki zawiera Braveran.

Zobacz również  Fronius Wattpilot Go, czyli mobilna stacja ładowania elektryków

Jak działa Braveran?

W składzie Braveranu znajdziemy następujące składniki: L-arginina, cynk, selen, witamina E oraz wyciągi z następujących roślin: korzeń maca, buzdyganek ziemny, korzeń żeń-szenia i szafran. L-arginina to endogenny aminokwas, który m.in. bierze udział w cyklu mocznikowym i wspomaga usuwanie z organizmu toksycznego amoniaku. Ponadto przyspiesza gojenie się ran oraz przepływ żył przez tętnice, co ma znaczenie z rozwiązywaniu problemów z erekcją. Maca to roślina doceniana już przez peruwiańskich Indian, którzy wiedzieli, że ma korzystny wpływ na potencję kobiet i mężczyzn oraz poprawę płodności. Wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego łagodzi objawy andropauzy, podnosi poziomu naturalnego testosteronu, łagodzi problemy z prostatą i oddawaniem moczu. Wyciąg z korzenia żeń-szenia wpływa korzystnie na pracę mózgu, zwiększa fizyczną i psychiczną wydolność organizmu. Zawarty w Braveranie wyciąg z szafranu podnosi koncentrację, działa antystresowo i wpływa korzystnie na pobudzenie płciowe. Cynk bierze udział w procesie produkcji plemników, a selen uczestniczy w spermatogenezie. Witamina E wpływa korzystnie na układ krwionośny, chroni przez rozwojem stanów zapalnych, poprawia czynność gruczołów wydzielania wewnętrznego, przeciwdziała bezpłodności.

Problemy z erekcją mogą dotknąć każdego mężczyznę. Zanim sięgniemy po leki odwiedźmy lekarza, a jeśli ten się zgodzi, zażyjmy Braveran, który jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji.