Zakup nowego jednośladu dla wielu osób jest dużym wydatkiem, którego nie są w stanie ponieść przy jednej okazji. W obecnych czasach niezwykle popularne abonamenty dopadają nas z każdej strony i sprawiają, że na co dzień nie odczuwamy w naszym budżecie takich rzeczy jak nowy telefon, czy dostęp do niezliczonej ilości filmów. Dlaczego więc nie skorzystać z takiej formy finansowania jednośladu? Sprawdźmy, jak i gdzie najlepiej kupić rower na raty i na jaki model się zdecydować.

 

Najbardziej wszechstronny rower dla osoby początkującej

Jeżeli nie mamy określonych oczekiwań względem jednośladu, poza tym, że chcemy się nim poruszać na co dzień, to zdecydowanie szukamy propozycji o największej wszechstronności. Tu jednak wciąż mamy kilka opcji, dlatego przed wizytą w sklepie lub zakupem przez internet warto lepiej przemyśleć nasze oczekiwania. Rower na raty umożliwi nam wygodne i ekonomiczne poruszanie się, jednak źle wybrany model może okazać się porażką, której później będziemy bardzo żałować.

Zastanów się więc, czy chcesz jeździć wyłącznie po mieście, przygotowanych ścieżkach rowerowych bez wielu wzniesień i znacznych różnic w ukształtowaniu terenu? Jeżeli tak, to doskonałą opcją dla Ciebie będzie rower miejski.

Gdy na powyższe pytanie odpowiedziałeś „nie” – zagłębiamy się bardziej w temat. Jeżeli poza poruszaniem się na ścieżkach rowerowych chcesz nieraz przejechać przez pobliski park, zależy Ci na dużej zwinności i wielu możliwościach, Twój wybrany rower na raty będzie o charakterze crossowym.

Zobacz również  Ile kosztuje mieszkanie w Krakowie od dewelopera?

Interesują Cię także długie wyprawy i nie przeszkadza Ci wyższa waga spowodowana dodatkowym wyposażeniem i wzmocnieniami? Postaw na model trekkingowy. Będzie on bardzo podobny do crossowego, jednak dodatkowo na jego wyposażeniu znajdziemy dodatki takie jak błotniki, bagażnik, czy oświetlenie.

 

Gdzie kupić rower na raty?

Warszawa to miasto, w którym stacjonarne placówki BikeSalon zapraszają do zakupów i korzystania z pomocy doświadczonych specjalistów. W sklepach przy Wrocławskiej 25 i Ostrobramskiej 38b kupimy rower na raty, a także weźmiemy nowy jednoślad w leasing. Nie musimy ograniczać się wyłącznie do pojazdu – na raty rozłożymy także płatność za wszystkie kupione wraz z rowerem dodatki, takie jak kask, oświetlenie czy zapasowe dętki. Rower na raty online również kupimy u tego zaufanego sprzedawcy, na stronie www.bikesalon.pl/rower-na-raty-szybka-decyzja-w-15-minut . Możemy kupić zarówno model z klasycznym napędem, jak i wyposażony z napęd elektryczny, który pozwoli nam przemieszczać się ze znacznie mniejszym wysiłkiem. W sklepach BikeSalon znajdziemy markowy rower na raty pochodzący z oferty najlepszych producentów jednośladów. Dzięki temu mamy pewność, że niezależnie od tego, na jaki typ dwukołowca się zdecydujemy, zapewni on nam niezawodność i najlepsze wrażenia z  jazdy.

 

Odwiedzając sklepu BikeSalon , zarówno te stacjonarne, jak i przez internet, możemy nabyć nowy rower na raty korzystając z atrakcyjnych cen i ciekawych promocji. Dzięki nim wyposażymy się w wysokiej klasy jednoślad i wszystkie potrzebne nam akcesoria. Warto także zostać stałym klientem sklepu BikeSalon, by regularnie korzystać ze zniżek na zakupy oraz serwis rowerowy. W przyszłości z pewnością będziemy zadowoleni z takiej decyzji.

Zobacz również  Sprawiedliwy ROP: Unia Metropolii Polskich wzywa do działania