Nowoczesne oprogramowania do automatyzacji procesów wewnętrznych stają się aktualnie niezbędnym narzędziem każdej średniej i dużej firmy. Po systemy te chętnie sięgają w szczególności organizacje z branży handlu i dystrybucji, które każdego dnia realizują szereg działań związanych m.in. z obsługą pracowniczą, finansową czy sprzedażową. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jakie funkcjonalności powinny wyróżniać praktyczny program kadrowo-płacowy.

 

Program kadrowo-płacowy – najważniejsze korzyści

Funkcjonalny program do zadań HR & Payroll to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą zadbać o digitalizację czasochłonnych procesów kadrowych. Platforma pozwala m.in. na sprawne wyliczanie wynagrodzeń zespołu, uwzględniając przy tym wyrobione przez zatrudnionych nadgodziny.

Oprogramowanie doskonale sprawdzi się także podczas organizacji okresu urlopowego. Każdy z pracowników zyskuje bowiem dostęp do intuicyjnej aplikacji na urządzenia mobilne, za pośrednictwem której może przesłać on przełożonemu wniosek z prośbą o dzień wolny. To niezwykle pomocne rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za konstruowanie harmonogramu pracy – posiadając wgląd w otrzymane dokumenty, mogą stworzyć oni grafik w taki sposób, aby uniknąć ewentualnej dezorganizacji w obrębie działów firmy.

 

Program kadrowo-płacowy przyśpieszy procesy sprzedażowe Twojej firmy

Zastanawiasz się nad wdrożeniem narzędzia IT, które pomoże Ci zarządzać siecią sprzedaży Twojego przedsiębiorstwa? Wiodący polscy producenci oferują zaawansowane oprogramowania informatyczne, które umożliwiają m.in. prowadzenie wygodnej ewidencji umów sprzedaży oraz zamówień klientów.

Zobacz również  Od czego zależy cena przesyłki kurierskiej?

Pomocnym rozwiązaniem może okazać się także funkcja monitorowania warunków handlowych, która powala na pracę z rozbudowanym mechanizmem definiowania cenników oraz tabel rabatowych.

Automatyzacja procesów sprzedażowych to także doskonały sposób na optymalizację czasu pracy Twojego zespołu – zatrudnieni mogą opracowywać i przesyłać firmowe dokumenty, takie jak umowy sprzedaży oraz zamówienia klientów, już za pomocą kilku kliknięć.

 

Programy kadrowo-płacowe poddawane są ciągłym aktualizacjom

Producenci oferują programy kadrowo-płacowe w różnych wariantach dostępu, aby jak najbardziej sprostać indywidualnym potrzebom klientów. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się m.in. na aplikacje wdrażane w modelu Software as a Service, które utrzymywane i administrowane są na serwerach dostawcy.

Warto zaznaczyć, że narzędzia uruchamiane w ramach usługi SaaS poddawane są cyklicznym aktualizacjom – użytkownicy zyskują więc pewność, że wykorzystywane w ramach narzędzia moduły pozostają zgodne z panującymi regulacjami prawnymi.

 

Szukasz sprawdzonego narzędzia HR & Payroll? Postaw na oprogramowanie Teta

Unit4 Teta to doświadczony producent wysokiej jakości systemów informatycznych, z funkcjonalności których korzystają obecnie zarówno lokalne firmy, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Zastanawiasz się, czy oprogramowanie sprawdzi się w przypadku Twojej działalności?
Skontaktuj się z przedstawicielami marki, którzy przedstawią Ci pełną specyfikację aplikacji Teta.