Od pewnego czasu w mediach jest głośno o programach dofinansowujących wymianę starego kopciucha. Warto jednak podkreślić, że dopłaty nie obejmują pełnych kosztów instalacji nowego źródła ogrzewania. Z pomocą przychodzi pożyczka na wymianę pieca od TAKTO Finanse – sprawdź, czy warto się na nią zdecydować i na czym polega finansowanie.

 

1. Pożyczka na wymianę pieca, a uchwała antysmogowa

Od 1 stycznia 2022 roku w myśl uchwały antysmogowej korzystanie z najstarszych pieców i kotłów węglowych będzie nielegalne. To oznacza, że domostwa, które nie wymienią ogrzewania na nowoczesne instalacje będą narażone na karę grzywny w wysokości nawet do 5 tysięcy złotych.

Dodatkowo od 2019 roku uchwała zakazuje palenia węglem brunatnym, spalania mułów i flotokoncentratów, a także wilgotnego drewna i śmieci. Pożyczka na wymianę pieca pozwoli sięgnąć po ekologiczne rozwiązania i uniknąć wysokich kar.

 

2. Pożyczka na wymianę pieca oszczędzi Twój cenny czas

Każdy, kto chociaż raz obsługiwał piec starego typ,  wie, ile czasu zajmuje ogrzanie mieszkania. Dowiezienie rozpałki, przerzucenie jej do piwnicy, później wybranie popiołu, posprzątanie, wstawanie w nocy, żeby dołożyć węgla lub drewna – to tylko niektóre z czynności zabierających mnóstwo czasu każdego dnia.

Z pożyczką na wymianę pieca można sięgnąć po nowoczesny, bezobsługowy system grzewczy, np. panele fotowoltaiczne czy piec gazowy. Nowa instalacja zajmie ponadto o wiele mniej miejsca, a wolne metry kwadratowe można przeznaczyć na ozdobne rośliny czy zainwestować w nowy mebel.

Zobacz również  Jak skutecznie sprzątać łazienkę?

 

3. Żyj w trosce o naturę z pożyczką na wymianę pieca

Warto podkreślić, że wymiana kopciucha na nowy system ogrzewania nie jest decyzją jednostkową, to czym palimy wpływa na zdrowie nasze, naszych najbliższych i sąsiadów. Co więcej, wiele instalacji grzewczych pozwala generować oszczędności w przyszłych latach użytkowania, a osoby, które wcześniej musiały mieć osobny bojler do podgrzewania wody, oszczędzą również na rachunkach za prąd.

 

Pożyczka na wymianę pieca od TAKTO Finanse

Szukasz atrakcyjnej oferty pożyczki na wymianę pieca? TAKTO Finanse proponuje finansowanie w wysokości nawet 10 tysięcy złotych. Nasz produkt nie jest typową chwilówką, ponieważ zobowiązanie rozłożymy nawet na 40 niskich i wygodnych do spłacenia rat. Nie musisz się więc obawiać o nadmierne obciążenie domowego budżetu w przyszłych miesiącach. Warto podkreślić, że akceptujemy wiele źródeł dochodów – również deklarowanych, dzięki czemu z naszej oferty może skorzystać szerokie grono pożyczkobiorców.

Wystarczy, że wypełnisz krótki wniosek online, a my zajmiemy się resztą. Po akceptacji dokumentów otrzymasz gotówkę na konto nawet w kwadrans, bez wychodzenia z domu.

 

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Źródło: taktofinanse.pl